Dolar Notlar

BANKA ÖDEME YÜKÜMLÜLÜĞÜ

"BANK OBLIGATION PAYMENT" 

 

Amaç

Dış Ticaret'in Uluslararası boyuttaki önem kazanmaya başlayan yeni ödeme şeklinin firmalarca daha fazla tanınması önemli. Bu yöndeki bilgi düzeyinin arttırılması hedeflenilmektedir.

Eğitim İçeriği

 

  • BPO Nedir?

  • BPO Neden Ortaya Çıktı?

  • BPO ve Diğer Ödeme Yöntemleri Karşılaştırması

  • BPO Sürecinin Tüm Detayları İle İncelenmesi

  • Özetle BPO

  • BPO İle İlgili Bazı Önemli Noktalar

  • BPO'nun Sağladığı Avantajlar

 

Katılımcı Profili

Bu eğitime, ithalat - ihracatla ilgili her türlü detayı uygulamalı olarak öğrenmek isteyen her seviyedeki kişinin katılması mümkündür.

 

NE DEDİLER ?

 

Sunjüt (Greif) - Gülşah Kolsuz : Öncelikle Hakan Hocanın açık anlatımı ve örnekleri konuyu daha iyi kavramamıza neden oldu. Yaptığım işin teorik kısmını daha iyi anladım. Seminerin katkıları olduğuna inanıyorum. Her şey için teşekkürler.

 

Turkcell - Ayşenur Gözaydın : Hem anlatım şekli, hem de verilen örneklerle bu kadar geniş kapsamlı ve anlaşılması zor bir konu benim açımdan çok akılda kalıcı olmuştur. Yaptığım işte kullanıp uygulayabileceğim birçok konu hakkında bilgi sahibi oldum. Hakan hoca bugüne kadar gördüğüm en iyi hocalardan biriydi. Bu kadar ağır bir konuyu Hakan hoca'dan başka birisinin bu kadar iyi anlatabileceğini sanmıyorum

Mobil Oil Türk A.Ş - Volkan Cömert : Her bakımdan faydalı, öğretici, sahadan örneklerle daha da ilgi çekici ve zevkli hale getirilmiş dış ticaret eğitimi için Hakan bey'e çok teşekkür ediyorum.

Maersk  - Banu Yalçın : Eğitimin interaktif ve soru-cevap yönünde ilerlemesi ve örnekler, tecrübelerle tarafsızca renklendirilmesi akıcılığı sağlıyor. Bu nedenle eğitim, keyifli ve öğreticiydi. Teşekkürler.

Emuge Franken – Aysan ÜRGÜN : Çok verimli bir eğitimdi. Beklentimin üzerindeydi. Eğitimden ve içeriğinden çok memnun ayrıldım. ARC’ye böyle bir eğitimi düzenlemelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Kale Oto- Ayhan Aktaş : Hangi eğitim olursa olsun, eğitimin katılımcılar için faydalı ve eğlenceli olmasını sağlayan eğitimci olduğunu bu eğitimde bir kez daha gördüm. Hakan bey'e çok teşekkür ederim.

Barsan Lojistik - Emel Usta : Ben tek kelimeyle Hakan Bey'in konuya hâkimiyetine ve işleyiş tarzına hayran kaldım. Tekrar başka bir konudaki seminerine katılmak isterim.

Temsa - Anış Paydak : Bu kadar teknik konuların bu kadar eğlenceli şekilde anlatılması çok güzel bir sürpriz oldu. Hakan Bey işine çok hakim, iletişimi çok iyi, tebrik ediyorum.

Turkcell - Arzu Akçay : Eğiticinin anlatım tarzı mükemmel, işlenen konu mevcut işimde şuan için tam anlamı ile kullanmıyor olmama rağmen Hakan Bey'in anlatım tarzından dolayı kişisel olarak konuya merakım uyandı.

Program Detayı

ZOOM'da Webinar Online Eğitim

10 Ekim Cumartesi 09:30 - 13:00 

Program ücreti 450 TL+KDV olup, eğitim notları ve program sonu sertifika fiyata dahildir.