Bizim İçin Ne Dediler?

DOW AKSA – Zeliha Gülsüm TÜRKSOY : Eğitmenimiz çok dinamik, canlı, donanımlıydı. Akışkan konuşması ile eğitime katılanları aktif tuttu. Kesinlikle başkalarına da tavsiye ediyorum. Teşekkürler. 

AKS ANAHTAR KONTAK – Ahmet Vural Özçelik : Hakan hocam, tanıdığım için çok memnun oldum. Dersin içeriği ve akışkanlığı çok başarılı idi. Her şey için teşekkürler. Bir sonraki eğitimde görüşmek üzere.

AKS ANAHTAR KONTAK – Dudu Ay : İçeriği ve anlatımı bakımından çok güzel bir eğitimdi. Hakan Bey ve ARC kurumu ile tanışmak ayrı bir zevkti.

OKYANUS ÇORAP – Emre Yücel : Dış Ticarete olan merakımdan dolayı geldim. Çok memnun kaldım. Öğrendiklerimi uygulamaya çalışacağım. Çok teşekkürler.

MİLES MAKİNA – Mehmet Ali Hakan : Harikaydı. Hakan hoca alanında 1 numara.

4 STONES DIŞ TİCARET – Eda Tamtabak : Çok yararlı bir eğitim. Güncel hayat ile uyarlanılabilir ve öğrenilebilir şekilde anlatılan bir ders.

AKSA AKRİLİK – Beste Çuhadar : Eğitimin çok verimli olduğunu ve işimle tamamiyle uygulanabilir olduğunu düşünüyorum. Eğitmen eğitim süresi boyunca anlaşılabilir ve dinamikti. Açıklayıcı bir eğitimdi.

SET MEDİKAL – Kamil Akıner Özcan : Az kalsın eğitime katılmayı reddediyordum. Reddetmediğim için gerçekten çok mutluyum. Her şey için çok teşekkür ederiz.

SET MEDİKAL – Ozan Hüseyin Keçecioğlu : Teorik bilgilerin, sahada oluşmuş geniş tecrübe kazanına katılması ve iyice karıştırılmasıyla ortaya çıkmış lezzetli bir çorbaydı. Tabii ki vegan bir çorbaydı…

POLİFARMA İLAÇ – Mehmet Mutuk : Eğitim hem mesleki hem de kişisel gelişimim için çok faydalı oldu. Dr.Hakan Çınar hocanın sunumu, interaktif eğitim programından çok memnun kaldım. Akreditif eğitimini almak için sabırsızlanıyorum.

BİMBO QSR TURKEY – Mehmet Ali Erdal Çevik : Beklentilerimin üzerinde ve mesleki kariyerime son derece katkı sağlayacak bir eğitim oldu.

POLİFARMA – İpek Yücel : İlerleyen dönemlerde farklı eğitimlerde görüşmek üzere, çok güzel ve verimli bir eğitimdi.

BENGİ KOMBİ – Hakan Bengi : Son zamanlarda katıldığım en yeterli ve tatmin edici eğitim. Hakan Bey’in konuya hakimiyeti ve anlatım tekniği çok etkileyici.

PELİCAN DENİZCİLİK – Ezgi Alpaslan : Bu zamana kadar katıldığım tüm eğitimlerin en iyisi diyebildiğim mükemmel bir eğitim süreciydi.Hakan Çınar hocanın eşsiz bilgilerinden yararlandığım için çok memnun ve mutluluk duydum. Bütün konuları açık ifadeli, ayrıntılarla,örneklerle anlatması kafamdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdı.Hakan hocadan bu eğitimi aldığım için kendimi şanslı hissediyorum.

PELİCAN DENİZCİLİK – Betigül Araslı : Hakan hoca hakkında okuduğum tüm yorumların ne kadar doğru olduğuna bizzat şahit oldum. Kendisinin bilgisi, iletişim tarzı ve bildiklerini aktarma yöntemi oldukça motive edici. İlk iş deneyimimde bana fayda sağlayacak birçok bilgi edindim. Konuları örneklerle kalıcı biçimde öğreten hocama her şey için teşekkür ederim.

POLİFARMA – Murat Efeoğlu : Hakan hocanın deneyimi ve bilgisi çok etkileyici. 2 gün içinde çok fazla şey öğrendim. Teşekkür ediyorum.

LG ELECTRONICS – Merve Baltacıoğlu : İş hayatımda bire bir kullanacağım bilgileri tam anlamıyla öğrenmiş bulunmaktayım. Kafamda oluşan sorulara cevaplarımı buldum. Eğitimin bana çok fazlasıyla yararı oldu. İlerleyen zamanlarda diğer eğitimlere katılacağım, hocamızdan çok çok memnun kaldım.

POLİFARMA – Madina Iuldasheva : Çok etkili, faydalı bir eğitimdi. Teşekkür ederiz.

HİLKAR ELEKTRİK – Babak Safarov : Çok etkili bir eğitim aldığımıza eminim. Şu an Dış Ticarette yaptığım günlük işlemlerde daha hızlandığıma eminim.

SARMET-SAN PLASTİK – Özge Candan : Eğitimin bana çok yararlı geleceğini düşünüyorum, belki birkaç gün sürseydi kendim için daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

FNF TEKNOLOJİ – Mehmet Fatih Öztürk : Öncelikle her şey için çok teşekkürler, bu kadar kısa sürede Dış Ticareti Biliyorum diyeceğime inanmıyordum.

ATALAY SONDAJ – Aygül Atalay Sezer : Eğitim içeriği eğitim konusuyla paralel devam etti. Çok aktif bir seminer geçirdik. Bilgilendirmeler tarafım için faydalı oldu. Beklentilerimi karşılayabildim. Güzel ve verimli geçen iki gün için teşekkürler.

SANTAFARMA – Gökçe Tokgöz : Çok faydalı ve verimli bir eğitim olduğu kanaatindeyim. Teşekkürler!

SİBERTEK DANIŞMANLIK  – Umut Özkan : Çok değerli eğitmenler tarafından, çok güzel ve anlaşılır şekilde anlatılan bir eğitim oldu. Ben dış ticareti hiç bilmeyen bir yazılım geliştiricisi olarak anlamakta zorlanmadım. Teşekkürler.

MAHLE FİLTRE – Ergin Yalçın : Konuya hakimiyet ve olaylar arası bağlantı kurma yönünden çok faydalı oldu. Bir sonraki eğitimde buluşabilmek için sabırsızlanıyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

ÜNSPED – Melis Hacıoğlu : Dış Ticarete yeni başlayan biri olarak benim için kesinlikle çok faydalı olduğu kanaatindeyim. Eğitmenlerin sunumu ve yaşanmış olaylar üzerinden örneklerle eğitimin daha da verimli olduğunu düşünüyorum.

AK GIDA – Yeşim Şağban : Eğitimin kapsamı amaca yönelik, çok güzel belirlenmiş. Kendim adına söylemek gerekirse işim için çok faydalı oldu.

MADO – İbrahim Hakkı Bayrak : Çok değerli bir faaliyet oldu benim için. Çok şey öğrendim ve kariyerim için kafamda net olmayan sorulara cevap bulduğumu düşünüyorum.

İNFO-TRON – Leyla Yılmaz : Gayet güzel ve verimli bir eğitimdi. Hakan hocanın ağzına sağlık.

AVEBE NİŞASTA – Selda Uyanık : Her bakımdan yeterli ve faydalı bir eğitim oldu. Zevkle dolu dolu 2 gün geçirdik. Çok teşekkürler.

EMUGE FRANKEN – Aysan Ürgün : Çok verimli bir eğitimdi. Beklentimin üzerindeydi. Eğitimden ve içeriğinden çok memnun ayrıldım. ARC’ye böyle bir eğitimi düzenlemelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

PRISTA OIL – Gülsen Öztürk : Bilgilerimin tazelenmesi ve eksik yönlerimin geliştirilmesi için gayet faydalı bir eğitim oldu! Hakan Bey’in konuya vakıf olması da eğitimi ilgi çekici hale getirdi. Teşekkürler.

AK FİNANSAL KİRALAMA – Sedef Yalçınkaya : Çok faydalı, içi dolu güzel bir eğitimdi. Teşekkürler.

MAN DIESEL – Cansev Eroğlu : Sayın Hakan hocamızın anlatış ve konuya hakimiyeti konuyu anlamam hususunda çok yardımcı oldu. Açıkçası hocamın verdiği örneklerle konuya bakış açım ve fikirlerim net bir şekilde oturdu. Dış ticaret ve gümrükleme konusunu çok iyi anlatışından çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim. Mutlaka etrafımdaki firma ve şahıslara tavsiye edeceğim.

HALK FİNANSAL KİRALAMA – Esma Çelik : Akıcı, anlaşılabilir olması açısından çok güzel bir eğitimdi. Gayet güzel örneklerde eğitimin daha iyi anlaşılabilir olmasına büyük katkı sağlamıştır.  Çok teşekkür ederim.

NSK – Emrah Çakır : Çok faydalı eğitim içeriği sunuldu. Akıcı anlatımıyla Hakan Bey tüm gün boyunca dinleyicileri aktif tuttu. Teşekkür ederiz.

EKOL LOJİSTİK – Ozan Arslan : Şu zamana kadar öğrendiklerim netlik kazandı. Hakan Çınar’a gönülden teşekkür ederim.

EKOL LOJİSTİK – Zait Coşkun : Mükemmeldi. Donanımınız ve hitap yeteneğiniz çok iyi. Konulara çok hakimsiniz. Teşekkürler.

AVEBE NİŞASTA – Ayşegül AYBERTÜRK: İlgili eğitim için teşekkür ediyoruz; son derece faydalı oldu; özellikle “size nasıl öğreneceğinizi öğreteceğim” yaklaşımınız, gerçek bir öğretici olduğunuzu kanıtlıyor fikrimce. Başka eğitim programlarında buluşabilmek dileğiyle ve saygılarımızla.

NOVATEL – Gülşah TEMEL ESMER: Çok faydalı bir eğitim oldu, keyifle dinledim sizi. Örneklerle anlatım daha da pekişmesine yardımcı oldu. Yıllardır LC çalışıyor olmama rağmen ne kadar bilmediğim detay varmış. Teşekkür ediyorum, eğitimlerinizi takip ediyor olacağım.

AVEBE NİŞASTA – Melek KARTEPE: Akreditif eğitim ihtiyacı duyunca ilk aklımıza gelen kişi Hakan Bey’di, eğitim beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Örneklendirmeler, soru cevap şeklinde ilerlemesi, pratikte kullanabileceğimiz bilgiler oldukça işimize yarayacak. Bir başka eğitimde görüşmek üzere, Hakan Bey ve Yeşim Hanım’a her şey için teşekkür ediyoruz.

VARTEK MAKİNE – Ayşe DURAL: Verilen eğitimin gerek konu muhteviyatının genişliği ve yeterliliği gerekse nitelik açısından yüksek seviyede olduğunu düşünüyorum. 5 yıllık iş hayatımda edindiğim yeterli seviyedeki bilgi ve tecrübelerime rağmen bu eğitimde konuyla ilgili en ince hususlarda bile çok detaylı ve sonraki iş hayatımda bana yardımcı olacak önemli bilgiler edindim. Eğitimde emeği geçen herkese, özellikle de Hakan Bey’e çok teşekkür ederim. 

BERKSAN MÜHENDİSLİK – Özgür ÖMEROĞLU: 3-4 Ekim tarihlerinde Hakan Bey’in düzenlediği akreditif eğitimine Berksan Mühendislik’ten katıldım. Hem Arc Eğitim’den hem de Hakan Bey’den aldığım bu ilk eğitimden son derece memnun kaldım. Hakan Bey’in konuya hakimiyeti ve işleyiş biçimi son derece tatmin ediciydi. Eğitimi sadece ihracatçı yönünden değil, ithalatçı yönünden de ele alması ve çok spesifik olan bazı soruları genele yayarak eğitime yedirebilmesi konuyu bütün yönleriyle ve ana plandan kopmadan akıcı bir şekilde öğrenmemizi sağladı. İlerideki dönemde şahsımda ya da Şirketimizde doğacak eğitim ihtiyaçlarında Arc Eğitim ve Hakan Bey tercih sebebimiz olacaktır. Teşekkürler.

DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA – Tansu  KARAPINAR: Hakan hocam sizi çok sevdik. Umarım tekrar görüşürüz.

DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA – Yelda KAYMAKÇI: Bu kadar zor anlaşılan bir konu bu kadar iyi anlatılamazdı diye düşünüyorum. Çok bilgi sahibi ve bildiklerini anlayabileceğimiz bir dille aktardı. Çok iyi bir eğitim oldu. Teşekkür ederiz.

DEMİRER KABLO – Caner SÜRMELİ: Tavsiye edebileceğim bir eğitimdi. Diğer eğitimlerinizi ve paylaşımlarınızı takip ediyor olacağım.

YÜNSA – Yeliz Güngör: Çok faydalı bir eğitim oldu. Teşekkürler.

VESTEL – Pınar Namlı: Pratik olarak iyi bildiğimi sandığım uygulamaların nedenleri ve sonuçlarıyla proaktif olarak aktardığınız için çok teşekkürler. Sevgilerle…

VESTEL – Büşra Kirazoğlu: Eğitmen ile ilgili görüşlerim 5 puanın üzerinde ama puanlama buna izin verdi, maksimum değer olarak. Konuya hakimiyeti ve hakimiyet alan genişliği çok iyi. Bilgiyi aktarma yeteneği de çok iyi. Teşekkürler.

VESTEL – Duygu Kaya: Açık, anlaşılır ve keyifli bir eğitimdi. Emekleri için Hakan Bey’e teşekkürler.

VESTEL – Sevil Akbulut Özcanlı: Mevcut yapmakta olduğum görevime büyük katkıları olacağını düşündüğüm, bazı doğru bildiğimiz yanlış bilgilerimi düzelteceğim çok faydalı bir eğitimdi. Teşekkürler

VESTEL – Barış Dönmez: Harika bir eğitimdi. Daha önce de akreditif eğitimi almıştım. Meğer almamışım bu eğitimde fark ettim. Eğitmenimiz inanılmaz donanımlı, konuya hakim idi. Çok teşekkürler. Umarım başka bir eğitim daha alabiliriz.

TÜBİTAK SAGE – Oğulcan Berat Aydemir: Değerli bilgi, tecrübe ve yorumları için Sn.Hakan Bey’e teşekkürlerimi bir borç bilirim. Eğitimin kişisel gelişim ve kurumumuz için fazlasıyla yararlı olacağı kanaatindeyim. 

MAKİM MAKİNA – Burcu Çevik: Gerek çalışmış olduğum firma, gerek kendi başvurum ile çeşitli eğitimlere katıldım. İlk defa katılmış olduğum bir eğitimin bu kadar faydalı olduğunu düşünüyorum. Firmam tarafından, 5 kişilik bir ekip arasında eğitime gönderilmiş tek kişiyim ve gerçekten çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Koskoca 2 günlük eğitim bol uygulama ve örnekle çok hızlı geçti. Hakan hocamıza ve ARC ailesine çok teşekkürler.

ESALBA – Nazlı İpek Uça: Uygulamalı anlatım ile tecrübelerinizi birleştirebileceğiniz harika bir eğitim.

TÜRK İLAÇ – Adeviye Sarp: Hakan hocanın anlatımı ve örnekleri sayesinde konular daha anlaşılır hale geldi. Eğitim Hakan hoca sayesinde verimli geçti. Teşekkürler.

TÜRK İLAÇ – Ferda Ertekin: Hakan hocamızın anlatımı ve örnekleri ile çok daha akılda kalıcı olmakla beraber faydalı bir eğitim oldu. Okulda ezberlediğimiz cümlelerin canlı karşılığını henüz akreditif yapmamış biri olarak daha iyi anladığımı söyleyebilirim. Her şey için teşekkürler.

C.E.S. İleri Kompozit – Emre Selçuk: İnteraktif bir eğitim olmasıyla, tüm detayların irdelenebildiği çok faydalı bir eğitim. Hakan Bey’in tecrübeleri ve anlatımı sayesinde daha da akılda kalıcı bir eğitim oldu. Teşekkürler.

ÖĞRENCİ – Pınar YILMAZ: Oldukça verimli bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Hakan Bey ve Yeşim Hanıma teşekkür ederim. Sizleri Ankara’da görmek bizleri oldukça memnun etti. Uluslararası Ticaretin inceliklerini Akreditif eğitimi ile almak bizlere birçok konuda aydınlık sağladı.

KARBEL HOLDİNG – Şaban Arslan: Akreditif hakkında bildiğimiz veya bildiğimizi düşündüğümüz noktaları Sayın Hakan Çınar sayesinde daha farklı ve geniş bir bakış açısı ile öğrenmek ve tecrübelerini dinlemek çok keyifliydi.

NEVPA – Hüseyin Mol: Bugüne kadar öğrenmiş olduğum Dış Ticaret bilgilerim Hakan hocanın engin bilgisi ve aktarımı ile yerli yerine oturmuştur. Başka eğitimlere katılma ve buluşma dileklerimle Hakan hocama bir kez daha teşekkür ediyorum.

TÜRK İLAÇ – Ebru Bingöl: Faydalı bir eğitim oldu. İçeriği, anlatım tarzı ve özellikle eğitmenin bilgisi ve konuları işleyiş tarzı tek kelime ile muazzamdı. ARC’nin  düzenlediği eğitimlere elimden geldiği kadar katılım sağlamaya çalışacağım ve çevremdekileri bu anlamda katılım konusunda teşvik edeceğim. Emeği geçen herkese teşekkürler….  

GLOBAL HYDRO ENERJİ – Ramazan Atalay: Kişisel bilgi olarak çok faydalı bir çalışma, her ne kadar finansçı olmasamda finansta muhasebenin bir parçası olduğu için, firma içerisindeki görev ve pozisyonlarda ilerleme sağlayacağı için bu eğitim çok faydalı oldu. Anlatım gayet sade ve anlaşılabilir, örneklemeler güncel güzel bir eğitimdi benim açımdan, şu an için kafamda bir soru işareti yok. Her şey için çok teşekkürler.

KOZA ALTIN – Türkan İlhan Metin: Konuya hakimiyet ve anlatma tarzı ile Hakan hocamız eğitim süresi boyunca gayet anlaşılır ve vermiş olduğu örneklerle dersi işleyişi bizler için unutulmaz bir eğitim oldu. Sadece akreditif değil dış ticaret ve lojistik konularındaki örnekleri de ekstra bilgi kaynağımıza eklendi. Daha doğru ödeme şekilleri ile ilerleyebileceğimi düşünüyorum. Hakan hocama katkılarından ve aktardığı deneyimlerinden ötürü sonsuz teşekkürler….

ÇİMTAŞ BORU – Cansu Uslu : Akreditif eğitiminin konusu itibariyle sıkıcı geçeceğini düşünmüştüm ancak interaktif ilerleyerek dolu dolu geçti. Güncel uygulamalarımızla birleşince gerçekten verimli oldu. Belki uygulamalar için daha az örnekle karşılaşan kişiler için daha fazla tutulabilirdi ancak mutlaka faydalı olacaktır.             

POLİFARMA – Madina Iuldasheva : Teşekkürler!  Sizi tanıdığımız ve sizden dış ticaret dersleri alma şansımız olduğu için çok mutluyuz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

ÇANAKÇILAR SERAMİK/CREAVİT – Cihan Yurt : Akreditif ile ilgili kafamızda olan tüm soru işaretlerine açık bir şekilde cevap bulabildiğim bire bir soru cevabın samimiyetle yapıldığı, üst düzey bilgilere sahip bir eğitmen tarafından değerli bilgilerin bize iletilmesi çok güzeldi. ARC VE Sn.Dr.Hakan Çınar’a çok teşekkür ederiz.

ICM MAKİNA – Yusuf Doray : Hakan Bey’in tecrübelerini aktardığı yararlı bir seminer oldu.

ANCEL KONFEKSİYON : Çok verimli bir eğitimdi. Çok teşekkürler.

JOTUN BOYA – Mutlu Uzun : Akıcı ve akılda kalan örneklerle benim için çok faydalı ve çok şey katan bir seminer oldu. Teşekkürler.

DEMİR EXPORT – Şule Bayhan : Çok yararlı ve etkin bir seminerdi. Tıpkı bir ASPİRİN gibi. Çok teşekkürler.

SAAT&SAAT – Feyza Atay : Çok keyifli, faydalı ve iyi ki katıldım dediğim bir eğitim oldu. Teşekkür ederiz Hakan Hocam 🙂

VOLVO GROUP – Kıvanç Ulaş : Çok teşekkür ederim. Hocamız konusuna çok hakim ve hikaye anlatır gibi anlattı. Gayet keyifli ve güzel bir paylaşımdı.

NAZAR TAŞIMACILIK – Sabire Yazıcı : Hakan Hoca geçmişten eğitimine katıldığım bence Dış Ticaret alanında bilgileri son derece açıklayıcı veren bir eğitmen, akademisyen ,profesyonel yetkinliği olan bir insan. Tekrar eğitim aldığım için kendisinden memnuniyetimi bildirmek,hep iletişimde olmak isterim.

ARES ÖRME – Gizem Özdemir : Kişisel gelişimim açısından gayet etkili bir seminer oldu. Teşekkür ediyorum.

KESKİNOĞLU TAVUKÇULUK – Mustafa Tekin : Keyifli, güncel ve canlı bir konu. Eğitmen keyifli konu hakimiyeti çok iyi eğitim akıcı.

DENPAR MAKİNA – Cansu Bilgebay : Bana kattıkları için eğitmenimize teşekkür ederiz. Bugün düzenlenen atölye sonucu satış yaparken deneyimlerime daha çok güvenmeyi öğrendim.

SAMİB – Zeliha Manav : Konuşmacının konuya hakimiyeti ve örneklerle pekiştirmesi eğitimi çok akıcı hale getirdi.

SAMİB – Furkan Kaynak : Sinan hocanın bilgi ve birikimleri çok yüksek olup tecrübelerinden faydalandık. Güzel ve başarılı bir eğitim oldu. Teşekkürler.

SAMİB – Betül Şura Cantürk : Eğitiminiz firmada faaliyetinde bulunduğum işleri oldukça kapsamaktaydı. Doğru bildiğimiz yanlışlar ve yanlış bildiğimiz doğrular konusunda bilgilendirici oldu. Teşekkür ederiz.

İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ – Derya Gökçen : Bilgi ve bilgiyi aktarımı konusunda çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim. Saygılar.

ASELSAN – Göknil Ada : Hayatın her alanında karşımıza çıkan sözleşme konusu için faydalı bir eğitim oldu.

   VLE ELEKTRONİK  – Berna Göksu : Eğitimde güncel bilgilerin konu edilmesi ve örneklerle desteklenmesi daha anlaşılır olmasını sağladı.

SEN TARIM – Semih Bildibay : Hocamızın konularla ilgili bilgileri ve verdiği örnekler ile anlatışı çok başarılıydı. Kendi adıma faydalı bir eğitim olduğunu düşünmekteyim.

BATI TRİKO – Şeydanur Erbaş : Genel olarak konu hakkında farkındalık ve eksiklerin giderilmesi açısından oldukça başarılı bir eğitim.

ARAS DENİZ – Betigül Araslı : Değerli eğitmenimiz Altay Bey’e aktardığı bilgiler ve kendisine yönlendirilmiş olan tüm sorulara sabır ve ilgiyle cevap verdiği için teşekkür ederim.

KOZA ALTIN – Didem Güneri : Eğitimde işimle alakalı tüm sorulara detaylı yanıt alarak, eksiklerimi fazlasıyla tamamladım. Dış ticaret mesleğini yapanların ya da yapmak isteyenlerin kesinlikle katılmasını tavsiye ediyorum.

SARIİBRAHİMOĞLU HUKUK BÜROSU – Musab Güneş : Eğitim meslek alanımı ilgilendirdiği ölçüde oldukça yeterli idi. Sorduğumuz sorulara aldığımız cevaplarda gösterilen ilgi faydalı oldu.

MERCEDES-BENZ – Gülbahar Dinç : Eğitmenin bilgi birikimi ve aktarımı gayet iyiydi.

LESAFFRE TURQUE – Dürün Tek : Çok teşekkür ederiz. Pratikte kullanılabilir yönde bir eğitimdi.

EMEK MEDİKAL – Fevzi Emek Bingöl : İnteraktif ve içerik olarak zengin bir eğitimdi.

LUXOTTICA – Nergül Ekenek : Oldukça başarılı ve faydalıydı. Teşekkürler.

ANADOLU ISUZU – Tatyana Yulafçı Ertonga : İş hayatına yönelik örnekler doğrultusunda hem teorik hem uygulamaya dayanan yararlı bir eğitim oldu.

İGSAŞ – Özge Atcı : Bilgilendirici bir eğitim oldu. Teşekkür ederim.

SIEMENS – Ayça Kanbir : Hem akademisyen hem de sektör tecrübesi olan Sn.Hakan Kaya gibi bir eğitmenden bu eğitimi almak çok faydalı ve verimli oldu. Teşekkür ederim hocama.

SIEMENS – Selin Gençer : Faydalı ve genel kültürümüze etkisi olan bir eğitim. Aynı zamanda gümrük tarafında cost saving yapacak bilgiler edindim.

SIEMENS – İncihan Tunalı : İşime katkısı olacağını düşünüyorum. Yararlı bilgiler aldım.

STM – Gülay Ünal : Son derece akıcı ve keyifli bir eğitimdi. Bilgilendirme ve eğitmenin bilgi düzeyi eğitimin son derece yararlı olmasını sağlamıştır.

SIEMENS – Nilay Sezgin : Etkili, güzel bir eğitim oldu ancak ithalat ihracat operasyonlarında aktif yer alan, bu süreçlerle yakın ilişkisi olan çalışanların bu eğitimi 2 günde değil 3-4 güne yayılarak alması daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

LCWAİKİKİ – Rezzan Rahime Gürsoy : Anlatım ve örnekler çok yerinde ve faydalı idi. İlgili eğitmen ile eğitimlerin devamını dilerim. Teşekkürler.

COLİNS – Fulya Hacıkerimoğlu : Hakan hocanın konuyu bilgi ve deneyimleriyle doğru orantılı olarak örneklendirmesi eğitimi daha anlaşılır kılmıştır. Oldukça verimli geçen 2 gün için kendisine sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

MAHLE FİLTRE – Ergin Yalçın : Eğitmenin deneyimlerinden büyük çıkarımlarım oldu. Kaliteli ve pozitif gelişime ait eğitimlerinizin devamını diliyorum.